Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)


*  Kā jūs ietaupīsiet man naudu?

Labs jautājums. Sazinieties ar mums, izmantojot epastu info@profitservice.lv vai telefonu 2255 1777, un mēs kopīgi ar Jums izrēķināsim konkrētu starpību starp Jūsu šobrīdējiem izdevumiem grāmatvedības jomā un mūsu pakalpojumu izmaksām. Starpība tad arī būs Jūsu ietaupītā nauda, kas ilgtermiņā tikai palielināsies.   

*  Kā tiek nodrošināta piekļuve grāmatvedības datiem 24 h diennaktī / 7 dienas nedēļā / 365 dienas gadā?

Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jums tiks piešķirta iespēja pieslēgties sava uzņēmuma atskaitēm mūsu grāmatvedības programmā, jebkurā brīdī tiešsaistē redzot visu aktuālo informāciju. Viss, kas Jums ir vajadzīgs - līgums ar mūsu uzņēmumu, parole un interneta pieslēgums. 

*  Vai jūs nesat atbildību par kļūdām?

Protams. Mēs garantējam 100% precizitāti mūsu veiktajos aprēķinos, kuros tiek izmantoti dokumenti, ko esat mums iesnieguši.

Papildus, mēs esam apdrošinājuši savu profesionālo darbību, tādējādi nodrošinot savas atbildības finansiālo drošību. 

*  Kas ir jūsu klienti?

Mūsu klientu datu bāzē ir daži desmiti uzņēmumi no Latvijas, Igaunijas un Kipras. Mēs respektējam šo klientu vēlmi baudīt konfidencialitāti, ko apstiprinam katrā līgumā. Tomēr daļa no klientiem ir piekrituši pēc pieprasījuma sniegt pozitīvas atsauksmes par mūsu darba kvalitāti, rekomendējot citiem potenciālajiem klientiem izmantot mūsu pakalpojumus.   

*  Cik maksā jūsu grāmatvedības pakalpojumi?

Cena par mūsu grāmatvedības pakalpojumiem ir atkarīga no dažādiem faktoriem – galvenokārt no dokumentu daudzuma. Cena var tikt aprēķināta arī pēc fiksētas likmes, stundu likmes vai procentiem no apgrozijuma.  Konkrētu summu mēs aprēķināsim kopīgi ar Jums, ņemot vērā Jūsu individuālās vajadzības un situāciju. Lūdzu kontaktējieties ar mums, izmantojot epastu info@profitservice.lv vai telefonu 2255 1777!

Galvenais – ja Jūs izmantosiet mūsu pakalpojumus, mēs palīdzēsim Jums ietaupīt Jums vairāk naudas, nekā Jūs tērēsiet par mūsu pakalpojumiem.